A weboldal 320px-es felbontás alá nincsen optimalizálva.

Kérjük tekintse meg nagyobb felbontású eszközről oldalunkat!

Területi üzletkötő – álláshirdetés

08. 07. - 09. 07.

, Országszerte, Zombory Pince

A Tokaj-Hegyalján működő Zombory Pince Kft. családi borászat saját termelésű, kézműves borainak értékesítésére azonnali munkakezdéssel munkatársat keres az alábbi pozícióra: területi üzletkötő. A pozíció célja: prémium magyar borok értékesítése viszonteladók és magán vásárlók részére, meghatározott földrajzi területen.

Feladatok:

-           Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása

-           Árajánlatok készítése és kiküldése, ártárgyalások lebonyolítása

-           Termékbemutatás, kóstoltatás

-           Rendelés felvétele és annak napi adminisztrációja

-           Adminisztratív teendők ellátása, dokumentum kezelése

-           Kimutatások, jelentések készítése

Elvárások:

-           Minimum középfokú végzettség, érettségi

-           Hatékony és gyors, önálló munkavégzés

-           Bor értékesítésében szerzett magas szintű tapasztalat

-           Az értékesítési lehetőségek és a hazai borpiac naprakész ismerete

-           Kiváló kommunikációs készség, megnyerő üzleti megjelenés

-           Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, megbízhatóság, precizitás

-           Minőség és eredmény orientált hozzáállás

-           Pozitív, optimista szemlélet

-           Lojalitás, hosszútávra való tervezésre való készség

-           MS Office tapasztalat (word, excel aktív használat)

-           B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-           hasonló területen szerzett tapasztalat

-           német és/vagy angol nyelv ismerete

-           saját gépkocsi

-           üzletkötői tevékenységről számlaadási jogosultság

Amit mi ajánlanak:

-           Igény esetén bejelentett munkalehetőség

-           Versenyképes jövedelem (fix+jutalék+bónuszok)

-           Együttműködő, támogató légkör

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az info@zomborypince.com e-mailre kérik elküldeni!

Közelgő programok

Minitanfolyam

Hírlevél

Ha tetszett a cikk iratkozz fel
hírlevelünkre!